Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaż Klamek zewnętrznych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Demontaż Klamek zewnętrznych

    Zamieszczone przez georgg
    Zamieszczone przez macherstudio
    na urodzinki pojechałem sobie posiedzieć w SuperB :diabelski_usmiech T
    na urodzinki to sobie takiego kup. :szeroki_usmiech
    no dobra to wracam do salonu ;-) swoją drogą porównałem je sobie S3 O3 Rapida - widać różnicę klas (w tych modelach w salone) największy przeskok pomiędzy O3 a S3 pomiędzy Rapidem a O3 też jest różnica ale nie aż taka, moim zdaniem passat nowy odstaje od S3

  • #2
    Demontaż Klamek zewnętrznych

    Witam, Kupilem niedawno O3 z uszkodzonymi drzwiami z jednej strony. Kupilem nowe w kolorze do zalożenia, lecz klamki w nich są czarne, a ja mam orginalnie w kolorze nadwozia.

    i tutaj sie pojawia problem. jak zdemontowac klamki nie posiadające wkładki ( strona prawa drzwi z przodu i tylu. Nie ma tam zadnych śrób torxów pod zaslepkami aby je wykręcić i zdiąć klamki jak to sie robi w innych modelach samochodów. Pod zaslepkami widac tylko tłoczony plastik. Prosze o pomoc kogos kto juz to demontowal lub ma jakies schematy. Mam podejrzenia że tak samo demontowac klamki bedzie trzeba w golfie VII i Passasie B7.

    Komentarz


    • #3
      poszło na emaila

      pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        chodzi mi raczej o pierwsze kroki jak sie do tego zabrac, pozniej jak zdiąc sama klamke to juz wiem, ale jakie pierwsze kroki uczynic. ???

        [ Dodano: Nie 14 Gru, 14 18:37 ]
        Klamki wymontowane i poprzemieniane;] jutro jak bede mial chwile czasu to porobie zdięcia i opisze caly system

        Komentarz


        • #5
          boxiu, popraw temat bo takiego byka zrobiłeś że aż szczypie w oczy (demontaż) :shock:
          O3 RS TSI DSG

          Komentarz


          • #6
            klamki wymienione, jak bede mial wiecej czsau to opisze caly system i dodam zdięcia z tego procesu

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez boxiu
              klamki wymienione, jak bede mial wiecej czsau to opisze caly system i dodam zdięcia z tego procesu
              I jak tam z tymi zdjęciami i opisem? :P

              Komentarz


              • #8
                Wznawiam temat, jakby ktoś mógł pomóc w sprawie demontażu klamki to poproszę o informację jak się za to zabrać
                Piotrec

                Aktualnie O3 1.6 TDI 105 KM Elegance
                Poprzednia O1 1.9 TDI 110 KM

                Komentarz


                • #9
                  Ok temat klamki zewnętrznej częściowo ogarnięty
                  1. Zdejmujemy zaślepkę
                  2. Wkładamy w mniejszy otwór coś w stylu haczyka (widoczne na zdjęciu) i przysuwamy do siebie zabezpieczenie widoczne w dziurze po prawej stronie (taki plastyk w kształcie litery C)
                  3. Ciągniemy klamkę do siebie i wyjmujemy plastykową część klamki po lewej stronie.
                  W moim przypadku naprawa się zakończyła gdyż
                  klamka tylko wypadła z zaczepu poprawiłem i jest ok.
                  Załączone pliki
                  Piotrec

                  Aktualnie O3 1.6 TDI 105 KM Elegance
                  Poprzednia O1 1.9 TDI 110 KM

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X